Wykończenie wnętrza

Wykończenia mieszkań

Na pierwszym miejscu stawiamy na najwyższy poziom wykończenia mieszkań. Dlatego realizujemy wykończenia dla najbardziej wymagających inwestorów. W związku z tym nasz doświadczony zespół charakteryzuje ogromna staranność o każdy detal wykończenia podczas remontu. Co więcej możemy poszczycić się 13 latami doświadczenia oraz dużym portfolio realizacji o różnorodnym charakterze. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że przeprowadzamy remonty w oparciu o koncepcję projektanta wnętrz. W rezultacie efektem naszej pracy są gotowe do zamieszkania wykończenia pod klucz zgodne z przedstawionym projektem. Dlatego jeżeli potrzebują Państwo projektu udostępnimy bazę architektów wnętrz z którymi współpracujemy.

Poznaj nasze podejście
13 lat doświadczenia

Dbałość o każdy element wykończenia

Od 13 lat realizujemy projekty wykończenia mieszkań. W trakcie naszej długoletniej działalności inwestycje realizowane są zawsze w terminie. Dodatkowo w każdej części remontu, doradzamy i pomagamy Inwestorom. Także w momencie odbioru mieszkania od dewelopera.

Doświadczony zespół fachowców
Dbałość o szczegóły wykończenia
Aktywna i zrozumiała komunikacja
13 lat braku opóźnień
Kompleksowe wykończenia wnętrz
Wykończenia wnętrz

Precyzja wykończenia mieszkań

Szanujemy i podziwiamy prace projektantów, dlatego przeprowadzamy remont realizując jak najdokładniej ich projekt. Zdecydowanie potrzeba na to czasu, mimo to zawsze dotrzymujemy ustalonego terminu zakończenia remontu.

Jeżeli nie dysponujesz projektem wykończenia wnętrz, udostępnimy Tobie kontakt do projektantów z którymi współpracujemy. Dzięki temu twój remont zostanie wykonany zgodnie z zatwierdzonym projektem.

Dbamy o jakość wykończenia
Dlatego podczas wykończenia mieszkań przykładamy uwagę do detali i każdego najdrobniejszego elementu.
Dotrzymujemy terminów remontu
A tym samym zawsze wykonujemy remont mieszkania zgodnie z ustalonym terminem. Innymi słowy oddajemy mieszkanie w standardzie – wykończenie pod klucz, w wyznaczonym terminie.
Wysoka jakość materiałów
Dlatego podczas remontu używamy odpowiednich materiałów, nie stosujemy półśrodków. W związku z tym stawiamy na trwałość i jakość materiałów.
Nowoczesne rozwiązania budowlane
Podsumowując, wykorzystujemy nowoczesne technologie budowlane i instalacyjne. Szczególnie dotyczy to zastosowania inteligentnych systemów, takich jak inteligentny dom.

Zainteresowany współpracą? Porozmawiajmy

KontaktZobacz realizacje