Wykończenie wnętrza

Wykończenia pod klucz

Nasza firma budowlana wykonuje wykończenia pod klucz w oparciu o projekt architekta wnętrz. Innymi słowy dostajemy projekt i oddajemy inwestycje gotową do zamieszkania lub użytkowania. W związku z tym zajmujemy się każdym aspektem remontu: od zakupu materiałów budowlanych, przez wykonanie wszystkich instalacji, wykończeniem na sprzątaniu po remoncie kończąc. Dlatego realizujemy wykończenia wnętrz dla najbardziej wymagających inwestorów. Kolejny kluczowy punk, który nas wyróżnia to nasz zespół. Posiadamy 13 lat doświadczenia oraz bogate portfolio realizacji: od apartamentów, przez mieszkania i domy na lokalach użytkowych kończąc. Dodatkowo jeżeli potrzebują Państwo projektanta chętnie udostępnimy bazę architektów z którymi współpracujemy.

Poznaj nasze podejście
13 lat doświadczenia

Wykończenia pod klucz

Od 13 lat realizujemy projekty wykończenia pod klucz. W tym czasie zrealizowane przez nas inwestycje zawsze zostały oddane w terminie.

Doświadczony zespół fachowców
Dbałość o szczegóły wykończenia
Aktywna i zrozumiała komunikacja
13 lat braku opóźnień
Kompleksowe wykończenia wnętrz
Wykończenia wnętrz

Precyzja ekskluzywne remonty

Mamy uznanie dla pracy projektantów, dlatego realizujemy remont inwestycji zgodnie z ich projektem. Ponadto zakładamy realne terminy realizacji i działamy zgodnie z harmonogramem, dotrzymując terminów.

Procujemy na podstawie projektu dlatego chętnie udostępnimy Tobie kontakt do projektantów z którymi współpracujemy. Dzięki temu twój remont zostanie zrealizowany w zgodzie z zaakceptowanym projektem.

Jakość wykończenia pod klucz
Podczas wykończenia pod klucz dokładamy najwyższej staranności w dopieszczaniu detali i starannego wykończenia każdego najdrobniejszego elementu.
Terminowy remont mieszkania
Zawsze wykonujemy remont mieszkania zgodnie z ustalonym harmonogramem prac. Dlatego prace instalacyjne i wykończeniowe realizujemy według ustalonego planu prac.
Wysoka jakość materiałów
Trwałość wykonania zależy również od jakości użytych materiałów. Dlatego stosujemy odpowiednie materiały dające gwarancję jakości i bezpieczeństwa.
Nowoczesne rozwiązania budowlane
Realizujemy inwestycje w oparciu o najnowsze trendy i technologie. Jedna z nich to nowoczesne instalacje wykorzystywane w inteligentnym domu.

Zainteresowany współpracą? Porozmawiajmy

KontaktZobacz realizacje